O nás

Základy a víziu firmy SALT položil pán Jozef Sabol pred 30. rokmi,keď začal dovážať a montovať satelitnú techniku. Tradíciu predaja v kamennej prevádzke datujeme od roku 1990. Prvá kamenná prevádzka bola otvorená v Prešove, neskôr v Lipanoch a Sabinove.
Počas 30-ročného pôsobenia sme pre Vás postupne rozširovali ponuku sortimentu a služieb, vylepšovali priestory predajne, nadväzovali spoluprácu s ďalšími dodávateľmi a tvorili mnoho ďalších aktivít.
V roku 2016 firmu SALT prebrali potomkovia a rozdelili ju na dve rozdielne prevádzky. V SALT LS s.r.o. máme dlhoročných zamestnancov, ktorí sú pravidelne školení, aby ich odbornosť pomáhala zákazníkom a taktiež samotnej spoločnosti sa rozvíjať a napredovať.

Našou najsilnejšou oblasťou je biela technika, t.j. domáce spotrebiče ,kuchynské spotrebiče a hlavne vstavané spotrebiče. Odborné poradenstvo je v tomto smere na vysokej úrovni, o čom nás presviedča množstvo spokojných zákazníkov, ktorí náš obchod odporúčajú ďalej svojim známym. Keďže sme rodinná firma, v takomto duchu sa nesie aj náš prístup k našim zákazníkom.

Sme nezávislým elektropredajcom a našou identitou je predaj spotrebičov zo slovenskej distribúcie a boj proti šedému dovozu (nepredávame tovar určený pre iné krajiny + snažíme sa o férové podnikanie v SR, bezpečný nákup a jeho popredajný proces). Úprimne, hľadali sme spôsob, ako by sme ostali takou slovenskou firmou, ktorá by nebola riadená inou obchodnou sieťou s centrálou mimo SR.

,,My spotrebiče nepredávame, my Vám ich pomáhame kupovať.,,

Doprava zdarma

na väčšinu objednávok

Technická podpora

radi poradíme

Zákaznický servis

s každým nákupom

História

sme tu pre Vás 30 rokov

SHOPPING CART

close